Oferta specjalna! Tylko dla 10 pierwszych Wspólnot Mieszkaniowych w województwie pomorskim, mazowieckim i warmińsko mazurskim – przygotowanie wniosku o Grant OZE z projektem za jedyne 4590 zł 970 zł

Pozyskaj Grant OZE, a potem podejmij decyzję!

Rozważasz inwestycję Wspólnoty Mieszkaniowej w instalację fotowoltaiczną lub instalację fotowoltaiczną połączoną z pompami ciepła?
 
Być może chcesz:
– obniżyć koszty energii elektrycznej w budynku?
– skorzystać z nowych przepisów które weszły w życie 1.10.2023 i umożliwiają Wspólnotom Mieszkaniowym zarabiać na odsprzedaży prądu a tym samym zasilać budżet funduszu remontowego w budynku?
– obniżyć koszty ogrzewania budynku?,
– obniżyć koszty podgrzewania ciepłej wody użytkowej?
– a może zgodnie z rozporządzeniem sejmiku województwa zbliża się termin wyłączenia z użytkowania Twojej kotłowni / ciepłowni na paliwo stałe?

Wszystkie powyższe inwestycje możesz wykonać z Grantem OZE – czyli z dotacją 50% zarówno dla fotowoltaiki jak i dla pomp ciepła.

Zagwarantuj sobie dofinansowanie w wysokości połowy kosztów netto, czyli najczęściej między 20.000 a nawet 250.000 zł. Decyduje kolejność zatwierdzonych przez BGK wniosków.

Skąd gwarancja?

Wniosek, który zostanie rozpatrzony pozytywnie, powoduje zamrożenie środków w Banku Gospodarstwa Krajowego na ten cel i zostaje wypłacony po realizacji inwestycji. Jeżeli nie doszło by do instalacji, Grant OZE przepada bez żadnych zobowiązań dla WM z tytułu przyznanego wcześniej Grantu.

Czy wiesz, że?

Czy wiesz, że nawet jedna trzecia wnioskodawców otrzymuje odmowę przez błędy merytoryczne lub brak spełnienia wymogów BGK względem dokumentacji?

Uniknij tych nieprzyjemności. Zleć przygotowanie dokumentacji firmie, która ma doświadczenie w Grantach OZE i bądź spokojny, że Grant zostanie przyznany.

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą

Otrzymaj do 50% dofinansowania bez górnej granicy kwoty

Zapytaj o Grant Oze dla wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i budynków wielorodzinnych na fotowoltaikę i pompę ciepła.

    Zgoda na przetwarzanie danych *