Stacje ładowania samochodów elektrycznych
Przyszłość bez spalin

Pomagamy stawiać pierwsze kroki w elektromobilności.

Dobieramy odpowiednią ładowarkę, zajmujemy się montażem i wszystkimi formalnościami. Sprawiamy, że możliwe jest „tankowanie” u siebie za darmo.

Nowoczesny system ładowania pojazdów elektrycznych dla domu i firmy

Silniki zasilane energią elektryczną są na tyle przyjazne środowisku, na ile przyjazna jest technologia wykorzystana do wytworzenia prądu. Oferowane przez nas stacje ładowania samochodów elektrycznych pozwalają na pobieranie energii zarówno z instalacji fotowoltaicznej jak i z sieci. Już dziś jest to ogromna przewaga dla elektromobilności. Szczególnie istotna będzie ona jednak w przyszłości, kiedy powstanie więcej instalacji fotowoltaicznych, które w domach i w przedsiębiorstwach będą ładowały elektryczne samochody zieloną energią.

W naszej ofercie znajdują się zarówno ładowarki małej mocy (do 22kW) przeznaczone do użytku domowego i firmowego, jak i szybkie ładowarki do stacji ogólnodostępnych pozwalające na naładowanie samochodu nawet w pół godziny. Oferujemy również punkty ładowania małej elektromobilności, przeznaczone do ładowania takich pojazdów, jak np. rowery i hulajnogi elektryczne.

Nasza oferta stacji ładowania samochodów elektrycznych

  • ŁADOWARKA DO DOMU – EVB Wallbox Nano AC do 22 kW

    ŁADOWARKA DO DOMU – EVB Wallbox Nano AC do 22 kW

    Ładowarka do samochodu elektrycznego przeznaczona do użytku domowego o mocy maksymalnej 22 kW. Ma możliwość nastawienia dowolnej mocy ładowania w zakresie 3,7-22 kW, kompatybilnej z nastawami ładowania samochodu elektrycznego. Dzięki temu można dostosować moc ładowania do potrzeb konkretnego modelu samochodu elektrycznego. Ładowarka przeznaczona jest do montażu w garażu lub nawet przed domem, ze względu na możliwość zabezpieczenia dostępu do ładowarki kartami RFID lub kluczem dostępu przed osobami niepowołanymi. Jest to polski produkt wysokiej jakości, z polskojęzycznym serwisem i gwarancją nawet do 5 lat.

    Kupując ładowarkę EVB Wallbox Nano AC w Energy On, otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale kompleksową usługę z montażem ładowarki.

    Umów się na spotkanie

  • ŁADOWARKA DO FIRMY – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW (1 lub 2 stanowiska) PRYWATNA

    ŁADOWARKA DO FIRMY – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW (1 lub 2 stanowiska) PRYWATNA ŁADOWARKA DO FIRMY – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW (1 lub 2 stanowiska) PRYWATNA

    Ładowarka do samochodu elektrycznego o mocy 22 kW, dostępna w wersji do powieszenia na ścianie lub montażu na słupku. Ten typ ładowarki jest przeznaczony do użytku wewnętrznego ładowania floty samochodów firmowych. Dostęp do ładowarki można ograniczyć poprzez karty RFID lub klucze dostępowe. Ładowarkę dostosowujemy kolorystycznie i graficznie do indywidualnych potrzeb klienta. Jest to polski produkt wysokiej jakości z polskojęzycznym serwisem i gwarancją nawet do 5 lat.

    Kupując ładowarkę EVB Wallbox 1-m lub 2-M AC w Energy On, otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale kompleksową usługę z montażem ładowarki.

    Umów się na spotkanie

  • ŁADOWARKA OGÓLNODOSTĘPNA  – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW lub szybka ładowarka EVB max DC do 50 kW

    ŁADOWARKA OGÓLNODOSTĘPNA – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW lub szybka ładowarka EVB max DC do 50 kW ŁADOWARKA OGÓLNODOSTĘPNA – EVB WALLBOX 1-M lub 2-M AC do 22 kW lub szybka ładowarka EVB max DC do 50 kW

    Ogólnodostępna ładowarka do samochodów elektrycznych wyposażona w protokół OCPP 1.6 umożliwiający podłączenie operatora i utrzymanie stałej kontroli nad urządzeniem oraz pobieranie opłat za ładowanie. Tego typu stacja ładowanie doskonale sprawdza się w takich miejscach, jak restauracje, hotele, centra handlowe i wszędzie tam, gdzie wizyta trwa przynajmniej pół godziny. Ładowarkę dostosowujemy kolorystycznie i graficznie do indywidualnych potrzeb klienta.

    W przypadku ogólnodostępnych ładowarek bardzo ważny jest serwis, który szybko reaguje na ewentualne problemy. Oferowana przez nas ładowarka jest polskim produktem wysokiej jakości, a na terenie kraju funkcjonuje polskojęzyczny serwis.

    Kupując ładowarkę w Energy On, otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale kompleksową usługę z montażem, koordynacją wszystkich formalności związanych z Urzędem Dozoru Technicznego wraz ze spełnieniem wymogów dotyczących zabezpieczeń elektrycznych oraz oznakowania poziomego i pionowego miejsca postojowego służącego do ładowania samochodu.

    Umów się na spotkanie

  • INBOX – PUNKT ŁADOWANIA MAŁEJ ELEKTROMOBILNOŚCI

    INBOX – PUNKT ŁADOWANIA MAŁEJ ELEKTROMOBILNOŚCI

    Punkt ładowania małej elektromobilności służy do ładowania takich pojazdów, jak np. rowery lub hulajnogi elektryczne. Jest coraz bardziej docenianym elementem małej architektury w krajobrazie miejskim. Często montowany jest w otoczeniu biurowców, centrów usług i nowoczesnych osiedli mieszkaniowych.

    Kupując ładowarkę INBOX w Energy On, otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale kompleksową usługę z montażem ładowarki.

    Umów się na spotkanie

Skontaktuj się z nami