Obniż rachunki za prąd nawet o 90%

W Energy On obniżamy koszty stałe związane z energią elektryczną w Twoim przedsiębiorstwie poprzez rozwiązania oparte o energię odnawialną, zmniejszając firmowe rachunki nawet o 90%.

W dobie rosnących dynamicznie cen surowców, a w ślad za tym energii elektrycznej, możesz podjąć działania optymalizujące koszty stałe związane z rachunkami za energię i tym samym poprawiające konkurencyjność Twojej firmy. Możliwość płacenia niższych rachunków w dzisiejszym otoczeniu daje wyłącznie własne źródło energii elektrycznej. Najszybszy okres zwrotu z inwestycji zapewni własna instalacja fotowoltaiczna.

Co zyskasz?

  • Oszczędzaj na rachunkach, nawet 90%, w zależności na co przeznaczysz prąd z własnej instalacji fotowoltaicznej
  • Uwolnij się od podwyżek – dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, przestań martwić się podwyżkami cen prądu i zyskaj większe biznesowe bezpieczeństwo
  • Skorzystaj z odliczeń podatkowych i amortyzacji związanych z Twoją inwestycją w zieloną energię

Co oferujemy?

  • Instalacje dla firmy w kategorii mikroinstalacji do 50 kWp
  • Sprawdzenie możliwości i potrzeb w zakresie instalacji na potrzeby własne firmy, większych niż 50kWp, wraz z kompleksowym zorganizowaniem zezwoleń administracyjnych i budową instalacji

Doradzimy w wyborze instalacji fotowoltaicznej dla Twojego firmy

Jeżeli zastanawiasz się, czy instalacja fotowoltaiczna sprawdzi się w Twoim przypadku, lub szukasz kompetentnego dostawcy instalacji fotowoltaicznej dla domu, albo rozważasz jaka forma finansowania będzie najbardziej korzystna – skontaktuj się z nami w celu umówienia bezpłatnego spotkania z naszym doradcą, który znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.