Kilka słów o nas:

W Energy On zajmujemy się pomaganiem klientom stać się świadomym uczestnikiem transformacji energetycznej. W Polsce odchodzimy od starego, niewydajnego i opartego na paliwach kopalnych modelu energetyki. Staje się on coraz bardziej rozproszony, lokalny. Oparty na odnawialnych źródłach energii pozwala produkować energię i coraz efektywniej ją magazynować. W Energy On proponujemy klientom nowoczesne i przyszłościowe rozwiązania oparte o fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii.

energy on kariera o nas 1
praca kariera

Branża OZE – lider rozwoju tej dekady

Jeżeli szukasz wyzwań, rozwoju lub po prostu stabilnej pracy, to z pewnością dynamicznie rozwijająca się branża odnawialnych źródeł energii może im wszystkim sprostać. Trendy światowe, dyrektywy i przyspieszające plany Unii Europejskiej, oraz mobilizacja w celu uniezależnienia się od paliw kopalnych sprawiają, że w ciągu najbliższej dekady branża OZE będzie jednym z najlepiej rozwijających się sektorów gospodarki.

Energy On tworzą młodzi i ambitni ludzie. Zgrany zespół, w którym każdy zna swoją rolę, dba o to, aby praca tutaj przebiegała w dobrej atmosferze. W pracy budujemy silne relacje, bo mamy świadomość, że czas spędzany w pracy stanowi dużą część naszego życia. Ważna jest dla nas uczciwość, nie boimy się ciężkiej pracy i chcemy osiągać ambitne cele 😊 Jeżeli chcesz do nas dołączyć, sprawdź poniżej na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy: