Trzy kluczowe wartości, na których zbudowane jest Energy On to:

Oszczędzaj dzięki fotowoltaice

Swoimi działaniami oraz asortymentem, na którym się skupiamy dajemy naszym klientom pewność, że mogą aktywnie uczestniczyć w zmienianiu świata na bardziej ekologiczny i bardziej innowacyjny.

Podczas realizacji naszych instalacji oraz konsultacji inwestycji na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszych klientów. Liczy się dla nas to, żeby nasze wspólne działania przełożyły się przede wszystkim na ich zadowolenie i realne oszczędności. Wiemy, że nasze podejście do tworzenia Energy On zbuduje trwałą więź z naszymi klientami i będzie promowało ekologiczne rozwiązania w domach, przemyśle, firmach i rolnictwie.

energyon kompensacja mocy biernej opis
mapa zakresdzialan

Włącz myślenie na
zieloną energię!

Na naszych oczach zachodzi transformacja energetyczna. To, że prąd stał się nam potrzebny do życia tak samo jak powietrze czy woda, uszło naszej uwadze jako ludzkości i jesteśmy przyzwyczajeni do obecności prądu w gniazdku. Nie wyobrażamy sobie nawet sytuacji, w której mogłoby być inaczej. To dobrze i źle jednocześnie.

Energetyka się zmieniła. Jesteśmy w stanie samodzielnie wytworzyć energię elektryczną niezależnie od skali inwestycji i miejsca. I wykorzystać ją nie tylko do oświetlenia czy napędzenia maszyn, ale również do ciepłownictwa, ogrzewnictwa czy transportu. Potrafimy także coraz lepiej i efektywniej energię magazynować. Stajemy się coraz bardziej samowystarczalni energetycznie.

OZE to nasza pasja

W dążeniu do niezależności energetycznej, pomagamy naszym klientom obniżać rachunki za energię i wybrać najlepsze opcje spośród dostępnych technologii, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację każdego z naszych klientów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Mierzymy wysoko!

Jesteśmy częścią grupy windhunter, która swój początek wiąże z pomiarami wiatru już od roku 1998. Dzisiaj Windhunter oferuje wysoko wyspecjalizowane usługi związane między innymi z pomiarami wiatru i serwisem turbin wiatrowych nie tylko w Polsce i Europie, ale również w Afryce i Ameryce Północnej. Windhunter_ academy każdego roku szkoli setki ludzi nie tylko w wyspecjalizowanych kursach Global Wind Organisation, ale również we wielu innych, związanych z bezpieczeństwem, a dzięki pilotażowemu projektowi ze Spółką Restrukturyzacji Kopalń, pierwsza grupa górników stała się fachowcami od turbin wiatrowych.

wh group 2 lines kolor

A to dopiero początek. Wierzymy w to, że w energetyce jest ogrom pracy do wykonania, a transformacja energetyczna z udziałem odnawialnych źródeł energii to proces długoletni. Jesteśmy solidnym partnerem w szeroko pojętym rynku OZE i zapraszamy do współpracy.

Rozwijamy się świadomie – jesteśmy uczestnikiem programu Coraz Lepsza Firma.

program coraz lepsza firma

Doradzimy w wyborze
odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, po którym przedstawimy Ci ofertę i umówimy się na spotkanie.