Trzy kluczowe wartości, na których zbudowane jest Energy On to:

ikona fotowoltaika

niezależność energetyczna

ikona zarowka

innowacyjność

ikona parasol

bezpieczeństwo

Oszczędzaj dzięki fotowoltaice

Swoimi działaniami oraz asortymentem, na którym się skupiamy dajemy naszym klientom pewność, że mogą aktywnie uczestniczyć w zmienianiu świata na bardziej ekologiczny i bardziej innowacyjny.

Podczas realizacji naszych instalacji oraz konsultacji inwestycji na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszych klientów. Liczy się dla nas to, żeby nasze wspólne działania przełożyły się przede wszystkim na ich zadowolenie i realne oszczędności. Wiemy, że nasze podejście do tworzenia Energy On zbuduje trwałą więź z naszymi klientami i będzie promowało ekologiczne rozwiązania w domach, przemyśle, firmach i rolnictwie.

energyon kompensacja mocy biernej opis
mapa zakresdzialan energy on

Włącz myślenie na
zieloną energię!

Na naszych oczach zachodzi transformacja energetyczna. To, że prąd stał się nam potrzebny do życia tak samo jak powietrze czy woda, uszło naszej uwadze jako ludzkości i jesteśmy przyzwyczajeni do obecności prądu w gniazdku. Nie wyobrażamy sobie nawet sytuacji, w której mogłoby być inaczej. To dobrze i źle jednocześnie.

Energetyka się zmieniła. Jesteśmy w stanie samodzielnie wytworzyć energię elektryczną niezależnie od skali inwestycji i miejsca. I wykorzystać ją nie tylko do oświetlenia czy napędzenia maszyn, ale również do ciepłownictwa, ogrzewnictwa czy transportu. Potrafimy także coraz lepiej i efektywniej energię magazynować. Stajemy się coraz bardziej samowystarczalni energetycznie.

OZE to nasza pasja

W dążeniu do niezależności energetycznej, pomagamy naszym klientom obniżać rachunki za energię i wybrać najlepsze opcje spośród dostępnych technologii, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację każdego z naszych klientów. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Zarząd Energy On:

marek kogowski energy on

Marek Kogowski

w latach 2012 – 2019 zarządzał strukturami sprzedażowymi u liderów branży TSL, w branży OZE od 2019 roku. Absolwent Politechniki Gdańskiej w specjalności Urządzenia Cieplno-Przepływowe i Aparatura Przemysłowa, oraz studiów Master of Bussiness Administration organizowanych przez Wyższą Szkołę Bankową oraz University of Northampton. Energiczny i ambitny menedżer, nastawiony na działanie i rozwój. Wyznaje zasadę, że najważniejsze są relacje z ludźmi. To one są motorem napędowym współpracy biznesowej.

adam kajtek dyrektor techniczny energy on

Adrian Kajtek

w branży ogrzewania i OZE od 2011 roku, absolwent Politechniki Gdańskiej w specjalności Systemów i Urządzeń Energetyki Cieplnej, oraz Master of Bussiness Administration organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową oraz University of Northampton. W działalności stawia na długotrwałe relacje oparte na uczciwości i zasadzie win – win. Typ biznesowego maratończyka – wie, że zbudowanie dużych rzeczy wymaga codziennego wysiłku i konsekwencji w rzeczach małych.

Mierzymy wysoko!

Jesteśmy częścią grupy windhunter, która swój początek wiąże z pomiarami wiatru już od roku 1998. Dzisiaj Windhunter oferuje wysoko wyspecjalizowane usługi związane między innymi z pomiarami wiatru i serwisem turbin wiatrowych nie tylko w Polsce i Europie, ale również w Afryce i Ameryce Północnej. Windhunter_ academy każdego roku szkoli setki ludzi nie tylko w wyspecjalizowanych kursach Global Wind Organisation, ale również we wielu innych, związanych z bezpieczeństwem, a dzięki pilotażowemu projektowi ze Spółką Restrukturyzacji Kopalń, pierwsza grupa górników stała się fachowcami od turbin wiatrowych.

wh group 2 lines kolor

A to dopiero początek. Wierzymy w to, że w energetyce jest ogrom pracy do wykonania, a transformacja energetyczna z udziałem odnawialnych źródeł energii to proces długoletni. Jesteśmy solidnym partnerem w szeroko pojętym rynku OZE i zapraszamy do współpracy.

Rozwijamy się świadomie – jesteśmy uczestnikiem programu Coraz Lepsza Firma.

program coraz lepsza firma

Nasza firma, Energy On, została wyróżniona jako jedna z pięciu firm w Polsce w konkursie “Dobre praktyki w dobrych rękach”.

Konkurs “Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” organizowany przez Redakcję GLOBEnergia ma na celu docenienie instalatorów i pomysłodawców najlepszych inwestycji odnawialnych źródła energii.

Jesteśmy dumni, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych zostało docenione. Naszą misją jest wdrażanie najlepszych praktyk instalatorskich w odnawialnych źródłach energii i cieszymy się, że poprzez tego typu inwestycje możemy się nimi dzielić i promować zieloną energię jako tańszą w eksploatacji i czystszą alternatywę.

energyon sp z o.o 2

Doradzimy w wyborze
odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, po którym przedstawimy Ci ofertę i umówimy się na spotkanie.

    Zgoda na przetwarzanie danych *