Pompa ciepła dla domu

Dlaczego jest to dobry pomysł?

Jeżeli szukasz rozwiązania na system grzewczy w Twoim domu, który oszczędnie i bezobsługowo zapewni ogrzewanie Tobie i Twojej Rodzinie, to pompa ciepła jest dla Ciebie.

Pompa ciepła jest samodzielnym urządzeniem ogrzewającym dom zimą, a przez cały rok podgrzewa ciepłą wodę użytkową. Dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii możesz ogrzewać tanio i komfortowo.

Przestań martwić się kosztami ogrzewania. Bez względu na ceny surowców, nie ma efektywniejszej metody ogrzania budynku niż pompa ciepła połączona z instalacją fotowoltaiczną.

Własne środki + dopłaty od Państwa.

Czy wiesz, że dzięki odpowiednim programom dotacji możesz mieć pompę ciepła inwestując jedynie kilka tysięcy złotych własnych środków?

Resztę dopłaci za Ciebie Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej!

Wiemy, że samodzielne przeprowadzenie wszystkich formalności dla osoby nie zajmującej się wnioskami o dotacje jest trudne, dlatego zrobimy to za Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby jak najszybciej dowiedzieć się do jakiej dotacji kwalifikujesz się, aby zrealizować inwestycję w pompę ciepła lub pompę ciepła z fotowoltaiką.

Gwarantujemy najbardziej korzystny dobór programów i maksymalny poziom możliwej dotacji, nawet do 135.000 zł.

Pomożemy Tobie we wszystkich formalnościach

Aby uniknąć tych, i innych pułapek, wypełnij formularz i umów się na spotkanie z naszym doradcą, aby mieć pewność, że urządzenie zostanie odpowiednio dobrane i zapewni ciepło w domu i oszczędności na ogrzewaniu.

    Zgoda na przetwarzanie danych *