Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem, które:

Efektywnie produkuje energię elektryczną w okresie jesienno – zimowym

Produkuje energię niezależnie od nasłonecznienia

Efektywnie wykorzysta miejscowe warunki pogodowe, gdzie wiecznie wieje wiatr

Rozwiązaniem godnym uwagi jest turbina wiatrowa o mocy do 50 kW.

Dlaczego turbina wiatrowa do 50 kW?

Duże znaczenie w tej sytuacji ma medialna ustawa zwana 10H, która skutecznie ograniczyła rozwój wielkoskalowej energetyki wiatrowej. Zainwestowanie w turbinę mieszczącą się w ramach mikroinstalacji, pozwala uwolnić się z kleszczy ustawy.

Czy inwestycja w turbinę wiatrową wymaga pozwolenia na budowę?

Turbina wiatrowa do 50kW montowana jest na wieży o wysokości od 15m do 30m, co sprawia, że należy przejść przez cały proces administracyjny, zakończony pozwoleniem na budowę. Oferta Energy On zawiera kompleksową obsługę zamówienia, od wszelkich formalności, poprzez realizację z nadzorem uprawnionego kierownika robót, po zgłoszenie i odbiory turbiny.

Skąd wiadomo czy turbina wiatrowa sprawdzi się u mnie?

Jeżeli są możliwości prawne montażu turbiny wiatrowej, jest to zdecydowanie najważniejszy punkt rozważań. Zdaj się na profesjonalistów! W naszej grupie jest spółka Windhunter Service, która od ponad 25 lat zajmuje się pomiarami wiatru dla inwestycji w turbiny wiatrowe, zdobywając niezbędne doświadczenie, wiedzę i informacje, aby rzetelnie poinformować o możliwościach produkcyjnych turbiny.

Dobrana para

Turbina wiatrowa do 50kW jest idealnym uzupełnieniem instalacji fotowoltaicznej. Podczas gdy fotowoltaika produkuje energię w przewidywalny sposób i dużej ilości w miesiącach wiosenno – letnich, turbina wiatrowa rysuje odwrotny wykres produkcji, w którym więcej energii produkowane jest w okresie jesienno – zimowym.

Fotowoltaika produkuje energię tylko przy odpowiednim nasłonecznieniu, natomiast turbina wiatrowa działa niezależnie od słońca, przeważnie przy niewielkich wartościach nasłonecznienia. Dzięki takiemu połączeniu, jesteśmy w stanie uzyskać stabilny poziom energii na przestrzeni całego roku.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź, jak w 3 krokach zebrać odpowiednie informacje, aby podjąć decyzję inwestycyjną:

1

Wypełnij formularz kontaktowy, po którym skontaktujemy się w celu sprawdzenia, czy turbina wiatrowa do 50kW może powstać na Państwa nieruchomości pod kątem pozwoleń administracyjnych

2

Sprawdzimy, czy warunki wietrzne danej lokalizacji pozwolą uzyskać zadowalający efekt z inwestycji w turbinę wiatrową do 50kW

3

Zgodnie z pozyskanymi informacjami przedstawimy ofertę, na podstawie której podejmą Państwo decyzję inwestycyjną

Doradzimy w wyborze
turbiny wiatrowej dla Twojego przedsiębiorstwa lub gospodarstwa

    Zgoda na przetwarzanie danych *