Pompy ciepła
Ogrzewanie domu lub wyłącznie wody użytkowej

Pomagamy prawidłowo dobrać ekologiczne i bezobsługowe ogrzewanie do Twojego domu. Zmniejszamy koszty ogrzewania domu i ciepłej wody nawet do poziomu 0 zł w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Oszczędzamy Twój czas, który spędzasz na myśleniu o obsługowym ogrzewaniu i organizowaniu paliwa.

Pompy ciepła Energy On w połączeniu z fotowoltaiką to darmowe ogrzewanie domów i wody z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Wykorzystując promienie słoneczne jako dolne źródło pobierania energii ogrzewają domy, hale, magazyny, budynki użyteczności publicznej i prywatnej oraz podgrzewają w nich ciepłą wodę. Połączenie pomp ciepła i energii słonecznej to prosta droga do tworzenia budynków niskoenergetycznych i zeroemisyjnych. To również możliwość zmniejszenia rachunków za ogrzewanie do poziomu kosztów stałych przyłącza elektroenergetycznego. Prawie całkowita bezobsługowość tych instalacji oznacza brak konieczności ładowania opału, zaopatrywania w paliwo lub przyłącza gazowego.

Korzyści

Bezobsługowość i wygoda
Nie wymaga ładowania opału, oraz zaopatrywania w paliwo
Niskie koszty eksploatacji
Dzięki wysokiej efektywności pomp ciepła. A w połączeniu z fotowoltaiką, możliwość zmniejszenia rachunków za ogrzewanie do poziomu kosztów stałych przyłącza elektroenergetycznego
W zgodzie z naturą
Pompy ciepła czerpią moc z natury, aby efektywniej ogrzać dom lub wodę

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją