Moj prad

Mój Prąd 4.0 – Nowe warunki

Zyskaj nawet 26.000 zł z dotacji Mój Prąd

Zostało niewiele czasu

Niezwykle miło nam poinformować, że zmieniają się kwoty dofinansowania w programie Mój Prąd dla Inwestorów decydujących się na montaż instalacji fotowoltaicznej i magazynów energii.

Od 15 grudnia 2022 roku na instalację fotowoltaiczną można uzyskać 6.000 zł dotacji, ale jeżeli zdecydujemy się na magazyn energii lub magazyn ciepła, kwota ta wzrośnie do 7.000 zł.

Na magazyn energii można uzyskać nawet do 16.000 zł!

Zestaw instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii może więc zostać dofinansowany w kwocie 23.000 zł. Przy wyborze falowników hybrydowych z możliwością zarządzania energią, kwotę tę można zwiększyć nawet do 26.000 zł 😊

Nie zmienia się wysokość dotacji w przypadku magazynu ciepła – do 5.000 zł, oraz systemu zarządzania energią w domu – do 3.000 zł.

ALE UWAGA!!

Program Mój Prąd kończy się już 31.03.2023 roku. Pamiętaj, że aby złożyć wniosek do programu Mój Prąd:

  1. instalacja musi być wykonana i zgłoszona,
  2. odebrana przez zakład energetyczny (od zgłoszenia mają na to do 30 dni),
  3. oraz trzeba załączyć do wniosku certyfikat przyłączenia do sieci, który zakład energetyczny zwykle przesyła w terminie do 14 dni od odebrania instalacji

Jeżeli więc jesteś zainteresowany skorzystaniem z dotacji, to teraz jest czas na decyzję.

Skontaktuj się z nami – znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i doradzimy na co zwrócić uwagę decydując się na instalację fotowoltaiczną lub na magazyn energii.

Podobne wpisy