projekt bez nazwy

Energy On Zwycięzcą Konkursu „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” PV CON 2024

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma Energy On, jako jedyna w Polsce, została laureatem prestiżowego konkursu „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach” edycja PV CON 2024. Nasz innowacyjny projekt instalacji fotowoltaicznej o mocy 37,06 kWp na budynku wielorodzinnym zdobył uznanie jury.

wyroznienie

Nowoczesna Instalacja Fotowoltaiczna

Projekt zrealizowany na budynku wspólnoty mieszkaniowej opiera się na mikrofalownikach, które gwarantują najwyższą wydajność, efektywność energetyczną oraz bezpieczeństwo. Instalacja jest podzielona na trzy części i podłączona do trzech liczników, co pozwala na idealne dopasowanie do zużycia energii na poszczególnych licznikach części wspólnych. Dzięki temu każda z części instalacji może korzystać z autokonsumpcji, co nie byłoby możliwe w przypadku jednej większej instalacji podłączonej do jednego licznika.

Zalety Mikrofalowników

Mikrofalowniki zamontowane na dachu pod panelami nie zajmują miejsca w budynku, co jest istotne w nowoczesnym budownictwie, gdzie każdy metr kwadratowy jest cenny. Mikrofalowniki pozwalają również precyzyjnie śledzić produkcję energii każdego panelu, co maksymalizuje uzyski energetyczne, nawet w przypadku lokalnych zacienień.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Bezpieczeństwo mieszkańców było dla nas priorytetem. Brak przewodów prądu stałego w budynku oraz niskie napięcie pojedynczego panelu sprawiają, że instalacja jest bezpieczna dla człowieka, w przeciwieństwie do technologii łańcuchowych, gdzie napięcie paneli się sumuje.

Efektywne Zagospodarowanie Przestrzeni Dachowej

Nasza instalacja wykorzystuje technologię mikrofalowników oraz panele typu szkło-szkło o klasie niepalności A. Dodatkowo, konstrukcja balastowa na dach płaski aero zapewnia stabilność nawet w silnym nadmorskim wietrze.

Dofinansowanie z Grantu OZE

Projekt został zrealizowany dzięki możliwości dofinansowania 50% kosztów netto poprzez Grant OZE, co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej korzystną dla mieszkańców.

Dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie i gratulujemy mieszkańcom wspólnoty odpowiedzialnego wyboru technologii. Jesteśmy dumni, że nasza innowacyjna instalacja fotowoltaiczna przyczyni się do zrównoważonego rozwoju i oszczędności energetycznych.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Przedstawimy Ci kompleksową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i w przypadku zainteresowania umówimy na spotkanie.

    Zgoda na przetwarzanie danych *

    Podobne wpisy